Szkolenie, 13.11.2019

VI edycja kursu na Międzynarodowego Przewodnika Górskiego – International Mountain Leader - UIMLA.

8:00, 15/12/2019

Kraków - Zakopane

14 bloków instrukcji / 300 godzin

Szanowni Przewodnicy Górscy.
Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w VI edycji kursu na Międzynarodowego Przewodnika Górskiego – International Mountain Leader – UIMLA.
Zajęcia planujemy przeprowadzić od wiosny 2020 do wiosny 2021, kiedy to odbędzie się Egzamin Końcowy, na podstawie którego możecie uzyskać akceptowane w skali międzynarodowej uprawnienia przewodnickie.
Egzamin Wstępny planowany jest na marzec 2020 r.


Chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową Informacją VI. Kursu UIMLAInformacja VI. Kursu UIMLA 2020-21

projektem Harmonogramu Kursu UIMLA Projekt Harmonogramu VI. Kursu UIMLA

Wykazem Umiejętności IML,  Wykaz Umiejętności IML 

Regulaminem Kursu Regulamin Kursu UIMLA

 a następnie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Link do Formularza znajduje się zarówno w Informacji VI. Kursu jak i poniżej. Jeżeli ktoś zgłaszał się już na kurs przy poprzedniej edycji musi to zrobić jeszcze raz.

https://forms.gle/NXVLPBah1HL9EY2t5

Na Wasze zgłoszenia czekamy do połowy grudnia 2019 r.


W dobie szybkiego rozwoju aktywnej turystyki wyjazdowej, a jednocześnie ciągłego zaostrzania przepisów dotyczących organizacji imprez turystycznych, potencjalni pracodawcy, biura turystyczne, coraz częściej i chętniej będą zatrudniać przewodników legitymujących się adekwatnymi uprawnieniami. Uprawnienia UIMLA to jedyne rozpoznawalne w Europie i coraz częściej na świecie uprawnienia górskie zaraz obok uprawnień nadawanych przez UIAGM.
Ten kurs to szansa na dodatkową, bardzo interesującą pracę poza granicami Polski oraz dobre uzupełnienie już posiadanych górskich uprawnień państwowych.
Kurs to również doskonała okazja do podwyższenia swoich kompetencji górskich, ponieważ program zajęć jest bardzo obszerny, stworzony zgodnie z międzynarodowymi standardami, a profesjonalna kadra instruktorska traktuje swoje zadania niezwykle poważnie.

 

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

 

Z górskim pozdrowieniem – Zarząd SMPG „Lider”.

Informacja VI. Kursu UIMLA 2020-21

Wykaz Umiejętności IML

Projekt Harmonogramu VI. Kursu UIMLA

kursUIMLA2